Technologia Zalety - KlikkHouse

Najbardziej innowacyjna firma w Polsce - 2018' Jedna z trzech najbardziej innowacyjnych firm na świecie w branży materiałów budowlanych - 2020'
Przejdź do treści

             KlikkHouse®
                  Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie dostawy
                               i montażu naszych konstrukcji.
                    

           NASZE DOMY

Świetnym sposobem na poznanie możliwości rozwiązań oferowanych przez KlikkHouse® jest rozpoczęcie budowy od jednego z naszych samodzielnych lub połączonych konfiguracji modułów tworzących konstrukcję Twojego wymarzonego domu.
Przeprowadzimy Cię przez cały proces projektowania i pomożemy stworzyć wyjątkowy dom,
który nie zrujnuje Twojego budżetu.
ZACZNIJ
OD FUNDAMENTU KlikkHouse®

Wielkość Twojego domu zależy tylko od Ciebie.

MODUŁY PODWALIN ZE STOPAMI FUNDAMENTOWYMI
Oferujemy kilka podstawowych wersji modułów podwalin Klikkhouse® o wymiarach na życzenie inwestora.
  

STWÓRZ SWÓJ WŁASNY KlikkHouse®
Konstrukcja modułowa ma wiele zalet w porównaniu
z tradycyjnymi projektami tworzonymi na miejscu budowy. Kiedy mówimy o konstrukcji domów modułowych
lub prefabrykowanych, mamy na myśli konstrukcje wraz
z fundamentem, zbudowane poza miejscem budowy
w kontrolowanych warunkach w naszej fabryce.  


Zbuduj dom dowolnej wielkości w naszym systemie obniżając koszty, ale nie jakość. Istnieje wiele dostępnych opcji, dzięki którym Klikkhouse® stanie się Twoim pomysłem na idealny dom. Nasze modułowe rozwiązania konstrukcyjne zapewniają znaczną oszczędność czasu w porównaniu z tradycyjnymi metodami budowy.
Szybszy, inteligentniejszy budynek
Jedną z głównych zalet konstrukcji modułowej jest czas potrzebny na jej montaż. Podczas gdy przeciętna budowa budowa domu może zająć rok lub dłużej, nasze rozwiązania pozwalają na to, że domy powstają w ciągu kilku miesięcy. Twój dom jest budowany w tym samym czasie, gdy równolegle odbywa się przygotowanie i zagospodarowanie terenu wokół.
Opłacalność
Szybszy czas budowy sprawia, że ​​budowa modułowa jest również bardziej opłacalna, ponieważ szybciej zamieszkasz w nowym domu, spłacasz kredyt hipoteczny lub zobaczysz szybsze zwroty z nieruchomości inwestycyjnej. Budowa modułowa jest również ogólnie tańsza niż tradycyjna budowa ponieważ:
  • replikujemy nasze projekty, oszczędzając koszty projektu,
  • materiały nie muszą być pozyskiwane do każdej nowej konstrukcji - znaleźliśmy dla Ciebie najlepsze materiały w najniższej cenie.
Lepsza jakość

Materiały użyte w naszych konstrukcjach domów przechodzą dodatkową kontrolę jakości. Nasze konstrukcje domów mogą być też transportowane w całości złożone (jaki i w elementach), muszą wytrzymać transport na duże odległości i posadawianie dźwigiem na fundamentach - a to oznacza, wiekszą trwałość niż tradycyjna budowa tworzona na miejscu.
Mniejszy wpływ na środowisko
System Klikkhouse® ma mniejszy wpływ na środowisko. Konstrukcja modułowa oznacza mniej odpadów materiałowych, ponieważzamawiamy tylko to czego potrzebujemy. Poziom hałasu jest mniejszy - Twoi sąsiedzi nie muszą codziennie słuchać hałaśliwego placu budowy przez rok! Budowanie w ten sposób ma wiele innych zalet - możesz później rozbudować moduł lub przenieść go na inne miejsce. Budowanie w ten sposób jest praktyczne i przyszłościowe!
Moduły podstawowe
Oferujemy kilka podstawowych wersji parterowych i jednopiętrowych modułów Klikkhouse® o dachach płaskich, jednospadowych i dwuspadowych
o wymiarach na życzenie. Każdy może funkcjonować jako samodzielny dom,
ale można je również łączyć w różne konfiguracje.
Oszczędność czasu
Nasze modułowe rozwiązania konstrukcyjne zapewniają znaczną oszczędność czasu w porównaniu z tradycyjnymi metodami budowy na miejscu. Skróciliśmy czas budowy o 25% do 50%, oszczędzając czas i pieniądze. Nasze kontrolowane procedury produkcyjne zapewniają wysoki poziom jakości, kontroli i precyzji wykonania.
Pomosty i kładki widokowe, ścieżki pieszo-rowerowe
  
Oferujemy również kilka wersji konstrukcji pomostów, kładek, ścieżek pieszo-rowerowych o dowolnych wymiarach. Możemy je również łączyć w różne konfiguracje na dowolnie ukształtowanym terenie.
 

KlikkHouse® opiera się na technologii bioklimatycznej o zrównoważonym rozwoju zarówno ekonomicznym, jak i środowiskowym. Dzięki szybkiemu i czystemu procesowi budowy przechodzisz od projektu do gotowego produktu w ciągu zaledwie kilku tygodni. Konstrukcja KlikkHouse® wykonywania zapewnia najwyższą dokładność. KlikkHouse® jest „szyty na miarę” w odniesieniu do specyficznych potrzeb właściciela.

KlikkHouse® może być zaprojektowany z zerowym a nawet ujemnym zużyciem energii w porównaniu z tradycyjnymi budynkami. Dzięki systemom zbierania wody deszczowej, jej zużycie może być o sześćdziesiąt procent mniejsze niż w przypadku tradycyjnych domów. KlikkHouse® wykorzystuje typowe strategie kontroli klimatu domów „pasywnych”. Naturalne światło dzienne wykorzystuje optymalne ustawienie markizy, okien, tarasów i powierzchni odblaskowych (w tym paneli słonecznych), a temperaturę redukuje zastosowanie zadaszeń, tarasów i zielonej roślinności. Zimą do naturalnego ogrzewania domu wykorzystuje się promieniowanie słoneczne; natomiast latem wentylacja krzyżowa w naturalny sposób chłodzi dom. KlikkHouse® to komfort, energooszczędność i wygoda.

Specjalizujemy się w niestandardowych modułowych jednostkach mieszkaniowych. Mamy zamiar przekształcić rynek dzięki wysokiej jakości prefabrykatom. Zrównoważenie komfortu z funkcjonalnością, znajduje odzwierciedlenie w naszej ofercie. Zaletą metod konstrukcyjnych KliikkHouse® jest równoważenie komfortu z funkcjonalnością – funkcje można bezproblemowo zintegrować z dowolnym układem. Firma EasyFootings® narodziła się z frustracji obecnym sposobem budowy budynków mieszkalnych. Opierając się na przekonaniu, że wspaniały projekt powinien być dostępny dla każdego, EasyFootings® stara się projektować pod kątem możliwości produkcyjnych, szukając inspiracji w Apple i Tesli - w przeciwieństwie do tradycyjnego modelu architektonicznego. Mając na celu wyeliminowanie problemów związanych z budowaniem niestandardowej przestrzeni przydomowej, firma EasyFootings uprościła proces budowy. Architektura prefabrykowana niesie ze sobą wiele pytań z punktu widzenia produkcji i montażu. Korzystając z własnego know-how, opracowaliśmy i zoptymalizowaliśmy precyzyjny system budowy budynku, który zapewnia spersonalizowany projekt i jego funkcjonalność. Naszą główną filozofią jest to, by wspaniały projekt był dostępny dla każdego. Chcąc w jak największym stopniu zachować nieskazitelne środowisko, EasyFootings® odwrócił się od tradycyjnego budowania i zaczął badać domy z prefabrykatów jako alternatywę o niskim wpływie na środowisko. W KlikkHouse® „wszystko kliknęło”.
Prawa autorskie ® 2019 EasyFootings. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie obrazy i informacje zawarte w niniejszym dokumencie są własnością EasyFootings® i nie można ich kopiować ani powielać bez wyraźnej naszej pisemnej zgody.


Wróć do spisu treści