Oferta domów - KlikkHouse

Najbardziej innowacyjna firma w Polsce - 2018' Jedna z trzech najbardziej innowacyjnych firm na świecie w branży materiałów budowlanych - 2020'
Przejdź do treści
Drewno
Z pewnością najlepszym materiałem budowlanym jest drewno. Jednocześnie jest lekki i solidny, a wraz z nowoczesnymi technologiami daje szeroki wachlarz rozwiązań architektonicznych. To także wybór ekologiczny: to odnawialny,
nadający się do recyklingu i niskoenergetyczny materiał budowlany.
Poniżej nasza oferta budowy domków przy współpracy z producentem elementów "Dom w Naturze" w technologii CLT
MOŻLIWOŚĆ REALIZACJI INNYCH PROJEKTÓW WG. INDYWIDUALBNYCH POTRZEB. SZEROKI WYBÓR PROJEKTÓW.
Przełamujemy tradycyjne bariery, upraszczamy
i porzyśpieszamy proces budowy do 24h.
Mniejsze koszty, mniej rzeczy, a przede wszystkim mniejsza potrzeba posiadania. Wszyscy czasami o tym marzymy, prawda? „Uprość swoje życie”, styl życia, który inspiruje coraz więcej ludzi do kupowania mniej, chęci „posiadania” mniej, a w niektórych przypadkach do życia mniej. Wyjaśnia powstawanie małych domów: malutkich domów zbudowanych i zamieszkanych, aby prowadzić prostsze życie i pozostawić mniejszy ślad ekologiczny. Malutkie domki często znajdują się w specjalnych miejscach w otoczeniu pięknej przyrody. Dużo uwagi poświęca się projektowi. Nie jest zaprojektowany z myślą o wartości sprzedaży, ale dla przyjemności życia. Mały domek jest odbiciem jego mieszkańca.
Drewniany, komfortowy dom, idealne połączenie skandynawskiego designu z naturalnym, ekologicznym i energooszczędnym budownictwem.
Wszystkie elementy konstrukcyjne domu wykonane są z drewna świerkowego, co przekłada się na unikatową atmosferę sprzyjającą odpoczynkowi i pozwalającą delektować się każdą chwilą spędzoną w tych komfortowych wnętrzach.
Na parterze znajdują się: przestrzenny taras, rozległy salon połączony z aneksem kuchennym, łazienka oraz sypialnia.
Na piętrze jest miejsce, w którym możesz zrobić dodatkową łazienkę lub garderobę oraz podwójna, obszerna sypialnia.

DOM nr 1   87 600 PLN brutto
Kompletny dom z naszym fundamentem
Nie zdążyłeś przygotować fundamentu pod swój Dom w Naturze? Zrobimy to za Ciebie! Na budowę razem z domem przyjadą stopy fundamentowe w systemie EasyFooting, które zmontujemy w kilka godzin na miejscu.
Cena obejmuje:
 • kompletny budynek (podłogi nad gruntem, ścian, stropu i dachu w systemie CLT) wraz z fundamentem
 • stopy fundamentowe w systemie EasyFootings
 • dostawę kompletu elementów
 • montaż
Drewniany, komfortowy dom urządzony w skandynawskim stylu. Kombinacja naturalnych materiałów z miękkimi tkaninami i stonowaną paletą barw tworzy przytulną atmosferę, pełną światła i harmonii.
Na parterze znajdują się: przestronny salon z kominkiem, kameralna sypialnia, otwarta kuchnia przystosowana do najbardziej profesjonalnego wyposażenia oraz łazienka.
Piętro to część wypoczynkowa: mieszczą się tam dwie widne sypialnie.
Dopełnieniem całości jest obszerny taras, który w pogodne dni stanie się Twoim drugim salonem.

DOM nr 2   83 700 PLN brutto
Kompletny dom z naszym fundamentem
Nie zdążyłeś przygotować fundamentu pod swój Dom w Naturze? Zrobimy to za Ciebie! Na budowę razem z domem przyjadą stopy fundamentowe w systemie EasyFooting®, które zmontujemy w kilka godzin na miejscu.
Cena obejmuje:
 • kompletny budynek (podłogi nad gruntem, ścian, stropu i dachu w systemie CLT) wraz z fundamentem
 • stopy fundamentowe w systemie EasyFootings®
 • dostawę kompletu elementów
 • montaż

Drewniany, komfortowy dom, naturalne drewno świerkowe, stonowana kolorystyka i ponadczasowy skandynawski design - to wszystko składa się na niepowtarzalną atmosferę Lagom - Twojego wymarzonego Domu w Naturze. Dom przywita Cię tarasem, z którego przejdziesz do przytulnego salonu z przestrzenią na kominek. Na parterze jest też miejsce na otwarty aneks kuchenny, ustawny przedpokój, pokój gościnny i łazienkę. Piętro to strefa relaksu - jest tam przestrzeń na dwie widne sypialnie oraz dodatkową łazienkę, która może być też garderobą.  

DOM nr 3   96 500 PLN brutto
Kompletny dom z naszym fundamentem
Nie zdążyłeś przygotować fundamentu pod swój Dom w Naturze? Zrobimy to za Ciebie! Na budowę razem z domem przyjadą stopy fundamentowe w systemie EasyFooting, które zmontujemy w kilka godzin na miejscu.
Cena obejmuje:
 • kompletny budynek (podłogi nad gruntem, ścian, stropu i dachu w systemie CLT) wraz z fundamentem
 • stopy fundamentowe w systemie EasyFootings
 • dostawę kompletu elementów
 • montaż

Myśl bardziej i jaśniej!
KlikkHouse® jest tak jasny i przestronny, jak to tylko możliwe. Z oknami i drzwiami sięgającymi od podłogi do sufitu oraz imponująco wysokimi sufitami. Przemyślana konstrukcja maksymalizuje dostęp naturalnego światła i tworzy wrażenie otwartego przepływu między pomieszczeniami.
Łączy również wspaniałe wnętrza z pięknymi plenerami. Ponadgabarytowe okna zapewniają kontakt z naturą, zapewniając bogatszą perspektywę, a szerokie drzwi tarasowe sprawiają, że ogród staje się częścią domu.

Najważniejszą zaletą technologii modułowej jest szybkość realizacji inwestycji:
 • istotne skrócenie cyklu budowy nawet do 80 % dzięki przeniesieniu większości prac do fabryki
 • możliwość produkcji modułów budowlanych w zakładzie, równolegle z prowadzeniem robót ziemnych, na placu budowy, montażem stóp fundamentowych, budową dróg, chodników itp.
 • możliwość rozpoczęcia prac w zakładzie produkcyjnym przed otrzymaniem pozwolenia na budowę
 • dostarczanie na plac budowy gotowych modułów wyposażonych we wszystkie instalacje częściowo wykończonych.
 • sprawny montaż na placu budowy
 
Inne zalety budownictwa modułowego:       
 • eliminacja problemów związanych z koordynacją prac podwykonawców uwolnienie inwestora od konieczności nadzoru nad wielobranżowymi pracami „na miejscu”,
 • uproszczenie procesów technologicznych znaczne uniezależnienie od warunków atmosferycznych
 • zapewnienie wysokiego standardu jakości i staranności wykonania
 • eliminacja problemu odpadów budowlanych eliminacja brudnych i głośnych prac na placu budowy.
 
Prefabrykacja zapewnia wszechstronność:
 • możliwość rozbudowy obiektu o dodatkowe moduły
 • łatwość przeniesienia budynku w inne miejsce
 • możliwość redukcji powierzchni.  
  
Drewno zyskuje na popularności jako materiał do budowy nowych domów, hoteli i biur. Można z nim szybko pracować, a zdaniem ekspertów zmniejsza również emisję CO2 .Drewno daje więcej możliwości prefabrykacji niż beton. Ponieważ materiał jest znacznie lżejszy, większe elementy można wykonać w fabryce za jednym razem. Drewno klejone krzyżowo szybko staje się szybszą i bardziej ekologiczną alternatywą betonowych ram konstrukcyjnych. Drewno klejone krzyżowo jest produktem, który sprawia, że ​​ludzie w branży betonu nie mogą zasnąć w nocy. Znane po prostu jako CLT, małe drewniane sekcje są formowane w duże panele konstrukcyjne, które są lekkie, stabilne i bardzo mocne. Panele CLT, które są dostępne w różnych rozmiarach, świetnie nadają się do bardzo szybkiego budowania całych konstrukcji, w tym ścian wewnętrznych i podłóg. Lekki charakter materiału oznacza, że ​​fundamenty mogą być mniejsze i tańsze jak np. EasyFootings. CLT jest czysty w użyciu, z niewielką ilością odpadów i jest wykonany z łatwo dostępnego, odnawialnego drewna iglastego, co ułatwia uzyskanie wysokich ocen w zrównoważonym rozwoju. Budowniczowie domów i deweloperzy uświadamiają sobie, że mogą rozpocząć budowę i szybciej odzyskać pieniądze używając CLT. Nastąpiło również odejście od stosowania szkieletu drewnianego w wielopiętrowych blokach mieszkalnych. W porównaniu z betonem korzyści dla środowiska są setki razy lepsze. Jest to materiał odnawialny, podczas produkcji jest bardzo mało odpadów, a transport jest bardzo wydajny pod względem emisji dwutlenku węgla. CLT pozwala nam osiągnąć lepszą wydajność, ponieważ panele są ze sobą tak precyzyjnie dopasowane, co pozwala zaoszczędzić pieniądze na systemie grzewczym obiektów. CLT przynosi ogromne korzyści i jest znacznie bezpieczniejszy w montażu.
Prawa autorskie ® 2019 EasyFootings. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie obrazy i informacje zawarte w niniejszym dokumencie są własnością EasyFootings® i nie można ich kopiować ani powielać bez wyraźnej naszej pisemnej zgody.


Wróć do spisu treści